Witaj na forum najlepszego klanu w Polsce.

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Poznajmy się ;)

Go down 
AutorWiadomość
Kozi

Liczba postów : 7

PisanieTemat: Poznajmy się ;)   Wto Lis 01, 2011 5:59 pm

Myślę że taki temat jest mimo wszystko potrzebny. Część z nieśmiertelnych zna się już dłuższy czas, ale warto coś o sobie napisać lub też podyskutować na jakiś konkretny temat dotyczący jednego z +IH+.

Zacznę od siebie żeby innym było łatwiej Wink

Więc jestem Piotrek mam 20 lat, jestem z Wągrowca i Poznania (raz tu, ram tam). Studiuję informatykę na WSNHiD (Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa). Interesuje się muzyką (hardstyle, dubstep), filmami (horrory), zoologią, informatyką oraz sportem. Sam o sobie mogę powiedzieć że jestem leniwym, upartym ale także w porządku gostkiem. Myślę że w klanie jestem znany z "kozich bobków", które według legendy dają moc nieśmiertelnym. Jestem najdłużej stażem aktywnym graczem w +IH+ jak i także na polskiej scenie.

Moje gg : 9369730
Mój numer kom : za prośbą na gg Wink
Mój ryjec : na facebook : Piotr Chudy
Mój ulubiony kolor : czarny
Ulubiona postać : Woody
Znak szczególny : masa literówek, kozie bobki, karmienie się parówkami

Przygoda moja rozpoczęła się gdy startowałem do klanu w październiku roku 2006, pierwszy test pamiętam oblałem bo byłem za słaby ( na 7 walk nie wygrałem żadnej z ówczesnym liderem Prezesem). Później próbowałem swoich sił w klanie TMT, walki z Stickiem były dość śmieszne jak teraz sobie pomyśle, ponieważ co chwile teleportowałem się Woodym i nic mu prawie nie robiłem. Jednak moje zdziwienie było duże gdy po testach mój rywal zaproponował mi miejsce w klanie, usprawiedliwiając decyzję że liczy że w przyszłości coś się nauczę. Klan do któego się dostałem nosił nazwę TheMasterTeam [TMT], dobra organizacja i dużo znajomości które później zaowocowały w wiele godzin treningów. Z czasem klan ten stał się "masówką", było Nas bardzo dużo i zostałem odpowiedzialny za organizację treningów (co kiedyś było dla mnie karą, ale dziś patrzę na to jako dobre doświadczenie). W czasach gdy w klanie było 40 osób nastąpił rozpad na dwie ekipy : TMT oraz CS w którym ja byłem, samo to wydarzenie miało za zadanie wprowadzić Nas w dojrzalszy świat lf'a. Wraz z CS pokonaliśmy naszych "przełożonych" i przez jakiś czas szło nam naprawdę dobrze. W końcu wszystko ma swój koniec i wraz z rozpadem klanu CS w roku 2007 odszukałem swe miejsce w +IH+. W czasie gdy dochodziłem do klanu, towarzystwo było mało zaangażowane i tylko Prezes wraz z niedobitkami wykazywał jako taką aktywność.

Pod sztandarem +IH+ szkoliłem i grałem godzinami tylko po to by wywalczyć miejsce w pierwszym składzie. Udało mi się to dość szybko (możliwe że dlatego że aktywny byłem tylko ja i Prezes). Zarządcami klanu byli Meff oraz Fartuh, którzy mieli obowiązki związane tylko wyłącznie z stroną/forum. Wraz z odejściem Prezesa nastąpił chaos w grupie, ponieważ chciałem by klan nie upadł poprosiłem Meffa o podniesienie mi rangi z playera na lidera. Udało się teraz gdy po 2 latach grania gdy na początku kariery odrzucili mnie z +IH+ teraz jestem liderem, scena polska wydawała mi się dużo większa i bardziej fascynująca niż za czasów TMT, CS czy też jako player +IH+.

Byłem zmuszony do budowy klanu na nowo skład był bardzo okropny, potrzebowaliśmy graczy oraz nowej reklamy. Na szczęście wtedy do klanu doszedł Dragon (Dr.) oraz Lee. Byli to ludzie którzy pogrywali ze mną najczęściej i było to taką motywacją dla mnie by ruszyć to dalej. Z czasem gdy jakoś ogarnięty został temat klanu, po czasie znów ludzie odchodzili i było blisko śmierci klanu, wtedy pojawił się na horyzoncie Csr wraz z klanem DP. Pamiętam że wtedy nie mieliśmy dobrych kontaktów i dochodziło do kłótni i mocniejszej wymiany zdań. Ale od słowa do słowa dogadaliśmy się o połączeniu klanów pod nazwą Immortal Hunters, by zostać nadal rozpoznawalną marką. Od tamtego momentu klan dąży do wyznaczonych celów by całkowicie zdominować scenę naszego kraju. Myślę że idzie to w dobrym kierunku i wkrótce oprócz tytułu najlepszy klan OPCL będziemy także uznawani za najlepszy klan w historii Polski.

Dodam że dzięki LF2 poznałem wielu ciekawych ludzi, którzy nauczyli mnie niektórych rzeczy, oraz że mogę o trzech typach śmiało mówić przyjaciele (Csr, yBnn oraz Jankes z TMT). Sam przed sobą mam nadal cel by się udoskonalać, by zostać zapamiętanym na tej scenie jak z najlepszej formy nie tylko jako gracz ale także jako człowiek. Mam nadzieję że +IH+ które jest mym domem na scenie oraz LF2Cup które jest moją pracą tutaj będzie tak miło zapamiętane jak to jak ja patrzę na LF2.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Poznajmy się ;)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1