Witaj na forum najlepszego klanu w Polsce.

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Posiłki dla +IH+

Go down 
AutorWiadomość
Caesar

Liczba postów : 17

PisanieTemat: Posiłki dla +IH+   Czw Lis 03, 2011 9:56 pm

Szczerze powiedziawszy jestem bardzo zadowolony z ogólnego rozwoju naszego klanu. Niedawno założyliśmy nowe forum, z przyjemną oprawą graficzną, które osobiście przypadło mi do gustu. Przyjęliśmy również kilku graczy, z czego dwaj są nowi i wykazują niezwykły potencjał, na miarę mistrzów. Innego już znamy lepiej bądź gorzej Smile
Wygraliśmy kolejny turniej, który był punktowany w rankingu polskich klanów, dzięki czemu zbliżamy się do sumy 200 punktów i tak bardzo umacniamy się na pozycji najlepszego klanu w Polsce, że nie prędko ktoś będzie mógł chociaż myśleć o zagrożeniu nam.
Dzisiaj, z dumą przyjmuję na stanowisko gracza, starego, dobrze znanego i zasłużonego Ribben'a!

Nasz dawny kolega potrzebuje pomocy w odzyskaniu skilla, więc proszę Was o pomoc. Męczyć go o grę, niech powróci jego dawna forma Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ybnn
Admin

Liczba postów : 51

PisanieTemat: Re: Posiłki dla +IH+   Czw Lis 03, 2011 10:51 pm

Jak można zauważyć - > o tutaj ! Ribben zdobywał już dla nas punkty. Miejmy nadzieję, że po powrocie zdobędzie ich jeszcze więcej. Welcome home Ribb Smile

Liczba postów : 17

PisanieTemat: Re: Posiłki dla +IH+   Czw Lis 03, 2011 10:54 pm

Ze składu zmuszeni jesteśmy usunąć Roxi'ego, był on z nami bardzo długo jako nieaktywny gracz i bardzo mi trudno go od nas odsuwać, ale Roxi dawno temu skończył grać w LF2 Smile

Przy okazji, do składu dołącza również jeszcze starszy Lee, który też potrzebuje pomocy w nadrobieniu zaległości. Stary skład Immortal Hunters odnawia się, jestem dumny ! : )

Ostatnio zmieniony przez Caesar dnia Pią Lis 04, 2011 8:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kozi

Liczba postów : 7

PisanieTemat: Re: Posiłki dla +IH+   Pią Lis 04, 2011 1:04 am

W skrócie : ZAJEBIŚCIE ! Chłopaki ciesze się że tak potoczyły się sprawy Smile ybnn pisał do mnie sms'a żebym wbił no i opłacało się Smile Do przodu !
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ribben

Liczba postów : 2

PisanieTemat: Re: Posiłki dla +IH+   Pią Lis 04, 2011 7:04 am

No witajcie ponownie ;D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Posiłki dla +IH+   

Powrót do góry Go down

Posiłki dla +IH+