Witaj na forum najlepszego klanu w Polsce.

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Wesołych Świąt !!

Go down 
AutorWiadomość
Kozi

Liczba postów : 7

PisanieTemat: Wesołych Świąt !!   Pią Gru 23, 2011 9:49 pm

Chyba okres świąt byłby dla mnie odpowiednim momentem na chwilę skruchy oraz na słowa poszanowania i podziękowania Smile

Zacznijmy na wstępie tradycyjnie życzę Wam moi mili byście spełniali marzenia, obojętnie co by się nie dział byście pamiętali o swoich wartościach. Każdy uśmiech był początkiem dobrego a nie zapowiedzią złego. Pamiętajcie o tym że nie tylko w te święta się jest takim miłych i tolerancyjnym, chce byście zrozumieli co macie w sobie złego i nie zmieniali tego a spróbowali wyłącznie ograniczyć, bo trzeba być sobą Smile

Teraz chciałbym życzyć Wam jako Piotrek, Kozi czy jak tam chcecie. Ten rok w sumie był dla mnie nikły w Waszym towarzystwie, lub nawet żaden. Chce i obiecuje Wam to że ulegnie to poprawie. Chce znów być dużą częścią Waszej kariery w lfie czy też jak zawsze byście czuli że możecie na mnie polegać nie tylko w sprawach związanych z grą Wink Wiecie o czym mówię, poprzypominajcie sobie Smile Co do samej gry życzę Wam jak i sobie tego byśmy wraz z +IH+ mogli cały czas iść tą ścieżką, byśmy nie stracili jedności oraz byśmy jak zwykle patrzyli na wszystko z góry Smile

TAK WIĘC NIEŚMIERTELNI ! WESOŁYCH ŚWIĄT I ODSZUKAJCIE TO CO ZGUBILIŚCIE W TYM ROKU ORAZ DBAJCIE O TO CO JUŻ POSIADACIE !
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ybnn
Admin

Liczba postów : 51

PisanieTemat: Re: Wesołych Świąt !!   Pią Gru 23, 2011 10:26 pm

1 część - ctrl+c/ctrl+v PUKE !
2 część - SWEET :*

Wesołych świąt

Liczba postów : 7

PisanieTemat: Re: Wesołych Świąt !!   Pią Gru 23, 2011 10:48 pm

żadne nie są ctrl c / ctrl v , pisałem co mi na duszy gra akurat, szkoda że tak myślisz. Bo jak pisałem to myślałem także o Tobie w dużej mierze .....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Caesar

Liczba postów : 17

PisanieTemat: Re: Wesołych Świąt !!   Sob Gru 24, 2011 8:38 am

Właśnie yongBatman, zgiń.

Dzięki Kozi, szkoda, że mi się nie chcę tak rozpisywać, ale doceniam to, że Tobie się chciało Wink

Wesołych ŚWIENTÓF!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wesołych Świąt !!   

Powrót do góry Go down

Wesołych Świąt !!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1