Witaj na forum najlepszego klanu w Polsce.

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Powrót Kozy

Go down 
AutorWiadomość
Kozi

Liczba postów : 7

PisanieTemat: Powrót Kozy   Pią Lut 24, 2012 3:28 pm

Chciałbym Wam moi nieśmiertelni oznajmić że wracam do aktywnej gry, po wielu terminach tego że miałem mieć neta w obecnym miejscu zamieszkania wreszcie się udało Smile Nie będę wymieniał jacy usługodawcy mi naobiecywali itp, ale na szczęście moje łącze będzie teraz śmigało jak moje chęci do gry.

Wygląda sytuacja następująco : jestem obecnie na lapku, gdzie nie jestem przyzwyczajony do gry, miałem przerwę w grze online, więc na pewno mój skill jest obecnie taki że go nie ma.
Chciałbym podziękować wszystkim nieśmiertelnym że dzielnie gracie, powiem Wam że śledziłem i jestem zadowolony postępami oraz dominacja na scenie.

Teraz coś co jestem winny dwojgu z Was. Tym którzy uzupełnili luki w składzie i opiekowali się Naszą przystanią. Csr i yBnn, te słowa są dla Was chciałbym dla Was dwojga zrzec się posady CL, mam nadzieję że zdegradowany Kozi nadal będzie ważną częścią tej ekipy Smile

Więc w skrócie witam Was nieśmiertelni, Wasz oddany vCL +IH+ !
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kozi

Liczba postów : 7

PisanieTemat: Re: Powrót Kozy   Sob Mar 24, 2012 2:24 am

Tak jak pisałem ostatnio Csr i ybnn że wracam itp. Owszem kompa już mam na chacie i od soboty jak wrócę od wizyty u rodzinki mojej kobiety, jeśli przeżyję mogę wbić online. Ostatni czas musiałem robote załatwić do końca i ogarnąć sprawy edukacji Smile

Welcome back biaaacz !
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
ybnn
Admin

Liczba postów : 51

PisanieTemat: Re: Powrót Kozy   Sro Mar 28, 2012 9:35 pm

toś kurwa powrócił.................................................................................

Liczba postów : 17

PisanieTemat: Re: Powrót Kozy   Sro Mar 28, 2012 9:40 pm

Noo. żenada Kozi, gówno zrobiłeś ;<
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Powrót Kozy   

Powrót do góry Go down

Powrót Kozy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1